Assemblage medewerker Pools

Werkgever:
Start People
Regio:
Lichtenvoorde

Functieomschrijving

Czy jesteś już podekscytowany początkową pensją w wysokości 2500 euro brutto miesięcznie? W takim razie mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Atag ma bowiem miejsce dla nowych pracowników montażowych.

Na tym stanowisku będziesz zaangażowany w dokładny montaż kotłów firmy. Rozpoczniesz od jasnego 3-tygodniowego programu wprowadzającego poprzez osobisty nadzór. Następnie będziesz zaangażowany w następujące działania;

  • Montaż różnych części na nowoczesnej linii montażowej

  • Postępowanie zgodnie z instrukcjami produkcyjnymi i praca według ustalonych procedur

  • Używanie narzędzi ręcznych i maszyn do wykonywania prac montażowych

  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

Functie-eisen

Oprócz dokładności i umiejętności technicznych, możesz rozpoznać siebie w następujących punktach;

  • Jesteś dostępny w pełnym wymiarze godzin

  • Chcesz się rozwijać i być zatrudnionym na wszystkich stanowiskach pracy na nowoczesnej linii montażowej

  • Potrafisz dobrze komunikować się w języku holenderskim, angielskim lub niemieckim

  • Nie masz nic przeciwko pracy na stojąco w ciągu dnia

  • Jesteś w stanie pracować samodzielnie

Bedrijfsomschrijving

Dzięki ponad 75-letniemu doświadczeniu w produkcji wysokiej jakości kotłów centralnego ogrzewania, ATAG stał się wiodącą firmą w branży. Dzięki ich zaangażowaniu i rozległej wiedzy niezliczone gospodarstwa domowe na całym świecie mogą cieszyć się optymalnym komfortem każdego dnia.

W ATAG panuje przytulna atmosfera, w której każdy może poczuć się jak w domu. Regularnie organizowane są imprezy i wydarzenia, w których każdy może wziąć udział. Ale to nie wszystko! Dzięki stowarzyszeniu pracowników masz również możliwość wzięcia udziału w różnych zajęciach.

Atag w Lichtenvoorde jest łatwo dostępny z Enschede, Winterswijk i Doetinchem.

Arbeidsvoorwaarden

Oprócz pracy, w której możesz się rozwijać, możemy zaoferować następujące warunki zatrudnienia;

  • Wynagrodzenie miesięczne brutto w wysokości ok. 2500 € (w tym dodatek adv)

  • Wzrost wynagrodzenia do ok. 2.800,- € brutto miesięcznie już po 26 przepracowanych tygodniach!

  • Umowa na czas określony z możliwością przedłużenia (przy dobrych wynikach)

  • Dodatek na podróże służbowe w wysokości 0,23 €/km (od 10 km w jedną stronę)

  • Świeżo przygotowany lunch w firmowej stołówce (za niewielką opłatą)

  • Stały harmonogram z godzinami pracy od około 07:00 do 16:00

  • Nie wahaj się i aplikuj natychmiast, a my umówimy się na spotkanie, abyś mógł zobaczyć swoje przyszłe miejsce pracy i współpracowników!

Sollicitatieprocedure

Contactgegevens
Bedrijfsnaam: Start People
Contactpersoon: Dalin Laarhuis
Adres: P.J. Oudweg 61
Postcode/plaats: 1314 CK Almere
Telefoon: 0880045816
Email: recruitmentoostIL@startpeople.nl

 Kernwoorden